Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11151
Stary 17.05.2011, 09:22
westersyl napisał(a):Wyświetl post
To pokazówka z ukaraniem Małego była słuszna lecz klub popełnił błąd wynikają z tego, że nie sprawdzili co dokładnie powiedział Mały, lub Mały sam nie wiedział i prawdopodobnie przyznał się do tego mając w pamięci to że go zwyzywał lecz dokładnie nie widział jak.
Że, co ? Nie sprawdzili co powiedział ale go ukarali. I to niby było słuszne ? profesjonalne ? Do karania pierwsi szkoda, że ich nie ma tam gdzie trzeba piłkarza czy kibiców wziąć w obronę, za niezawinione lub zmyślone przewinienia.
Odpowiedz cytując