Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 17.05.2011, 09:15
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
Mały się przyznał, więc po co to dalej ciągniesz?
Przyznał sie ze jest rasistą? Gdyby mnie murzyn? czarnoskóry? mieszkaniec czarnego lądu? afrykańczyk? nazwał białasem jakoś bym się nie przejął. Przypuszczam że Ntiba też to olał o czym świadczył jego promienny uśmiech. Tylko wiecznie dyskryminowane wymioty robią aferę ze zwykłej pyskówki. Błasik też "zrugał" Protasiuka bo szmatławiec sie tego dopatrzył na nagraniach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując