Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11148
Stary 17.05.2011, 09:11
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Idiotyczne zagranie klubu, który kara Małego za to co jest normą w meczach gdy piłkarze po faulach mają sobie coś do powiedzenia. Nie ma meczu, żeby po starciach nie bluzgali do siebie.
Żaden klub nie ukarał jeszcze swojego gracza za coś takiego !
To jest jawne przyzwalanie dla innych i przekaz : możecie go karać bo jest winny. To tylko w naszym klubie jest taka paranoja. Wszędzie indziej staraja się kryć nawet jak popełni faktycznie wykroczenie, a tu nic się nie stało a tu karają go i zachęcają jeszcze innych.
PARANOJA !
Nie dolewaj oliwy do ognia i nie propaguj nastroi anty klubowych bo, oskarżenie o raism jest czym poważnym w świetle przepisów UEFA/FIFA itp. To pokazówka z ukaraniem Małego była słuszna lecz klub popełnił błąd wynikają z tego, że nie sprawdzili co dokładnie powiedział Mały, lub Mały sam nie wiedział i prawdopodobnie przyznał się do tego mając w pamięci to że go zwyzywał lecz dokładnie nie widział jak.

Głównym winowajcą jest tutaj stacja Canal+, która chce załatwić Legii dodatkowy atut w postaci dyskwalifikacji Małego, naciskają przy tym Sławka Stepniewskiego.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.05.2011 o godz. 09:15.
Odpowiedz cytując