Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1001
Stary 17.05.2011, 09:05
Po co filmować jak cudak ma zaufanie? Po co sekcje przeprowadzać jak cudak ma zaufanie. Najlepiej sprawę zamknąć i zapomnieć żeby nie podważać zaufania. Bo to nie sluzy naszej mlodej demokracji.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując