Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11145
Stary 17.05.2011, 08:59
Idiotyczne zagranie klubu, który kara Małego za to co jest normą w meczach gdy piłkarze po faulach mają sobie coś do powiedzenia. Nie ma meczu, żeby po starciach nie bluzgali do siebie.
Żaden klub nie ukarał jeszcze swojego gracza za coś takiego !
To jest jawne przyzwalanie dla innych i przekaz : możecie go karać bo jest winny. To tylko w naszym klubie jest taka paranoja. Wszędzie indziej staraja się kryć nawet jak popełni faktycznie wykroczenie, a tu nic się nie stało a tu karają go i zachęcają jeszcze innych.
PARANOJA !
Odpowiedz cytując