Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12736
Stary 17.05.2011, 08:20
Cudak i jego przydupasy to V kolumna. Taki gorszy kononowicz sumiennie urzeczywistniający naczelne hasło"żeby nie było niczego" Jestem ciekaw kto nie ma wstydu i jeszcze tego pajaca popiera.
Hej Nasz TS !!