|
Podstawowe pytanie, sprawę rozdmuchało C+ tak ? Dlaczego mnie to nie dziwi, że wszystko ma miejsce przed meczem z Legią. Pamiętacie jak wyciągnęli sytuacje z Boguskim w efekcie czego Rafał nie mógł potem zagrać na Łazienkowskiej ? To jest skandal jak ta telewizja manipule tym gościem Stepniewskim. Wielkrotnie powtarzany tekst "Panie Sławku to jest materiał dla wydziału dyscypliny"
"tak, tak oczywiście"
Tak miedzy innymi było z Chavezem jak przypadkowo nadepnął na nogę piłkarza GKSu, w efekcie został zawieszony na jeden mecz. A jak Vrodliak umyślnie nadepnął komuś na rękę to już siedzieli cicho.
Klub powinien interweniować w tej sprawie bo to co ci goście wyprawiają to jest komedia. Chyba zacznę ściągać mecze Legii i analizować każde słowo wypowiadane przez ich piłkarzy.
Klub też mógł zachować się lepiej, bo powinien sprawdzić od razu co powiedział Małecki i zdementować jakoby było to zachowanie rasistowskie.
Tylko dali pretekst mediom do tego aby mogli umieścić sobie tytuł: Patryk Małecki ukarany za rasistowskie zachowanie.
Rzeźniczak zwyzywał nie dawno sędziego przy lini jak mu przeszkodził w grze, szkoda że panowie w C+ nie analizowali wtedy co powiedział bo idę o zakład że nie była to poezja.
Patrząc na chamskie faule Saidiego, celowe zagrania łokciami (mecz z Arką,czy został za to ukarany ?) przyznaję Patrykowi rację odnośnie słów o skur***. Rodzi się tu podstawowe pytani, Saidi zajebie komuś z łokcia celowo i jeszcze nie jest za to ukarany, a Patryk rzuci w jego kierunku kilka jak najbardziej trafnych słów i zostaje ukarany ? gdzie tu logika ? Uważam że Patryk Małecki nie powinien zostać ukarany przez klub.
Chamem jest teraz Patryk który w moim odczuciu zawsze gra fair, nie robi chamskich faulów, nie nadstawia łokci a powinno być zgoła na odwrót to Saidi jest boiskowym chamem.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.05.2011 o godz. 08:50.
|