Poziom tych lig moze i sie podnosi, ale nie robmy sobie jaj, to nadal zascianek ( mowie o Azerbejdzanie i Gruzji ).
Graja w swojej lidze, potem sprezaja sie na puchary i czasami cos wyjdzie. Owszem u Nas tez, ale nie wiem czy jesli chodzi o infrastrukture i cale zaplecze plus place to jest chocby zblizony poziom. Jesli chodzi o wydawanie kasy to jestesmy w czubie Europy

Niestety wyniki nie ida w parze z wydatkami.
Weiss w sumie juz w Legii, podobno jedyna mozliwosc by go nie zatrudnili to jego odmowa. Wiem ze dziwnie brzmi to zdanie ale takie info poszlo w swiat.
Mucha i Jez w Legii... takie ploty chodza

Sikorski i Jez w pakiecie za 2,5 miliona zlotych. Oczywiscie cena wydaje sie smieszna do tego Sikorski ma chyba klauzule 1m Euro. Tak czy siak zobaczymy.
Weiss bedzie pewnie chcial sprowadzic Jeza ale czy dostanie na to kasiore

Dziwnie zachowuje sie agent Jeza, mowiac ze jesli bedzie trener to do Legii Jeza sciagnie. Czyzby chcial wywindowac juz teraz cene za zawodnika? Dziwne zachowanie, no ale Gornik mowi otwarcie ze jesli bedzie dobra cana to sprzedadza jednego i drugiego. Widac cisnienia u nich nie ma

Mucha bylby super rozwiazaniem, ale kij w tylek zarzadowi ktory oddal go za darmo a teraz bedzie za niego placic.