Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12888
Stary 17.05.2011, 08:03
Poziom tych lig moze i sie podnosi, ale nie robmy sobie jaj, to nadal zascianek ( mowie o Azerbejdzanie i Gruzji ).
Graja w swojej lidze, potem sprezaja sie na puchary i czasami cos wyjdzie. Owszem u Nas tez, ale nie wiem czy jesli chodzi o infrastrukture i cale zaplecze plus place to jest chocby zblizony poziom. Jesli chodzi o wydawanie kasy to jestesmy w czubie Europy Niestety wyniki nie ida w parze z wydatkami.

Weiss w sumie juz w Legii, podobno jedyna mozliwosc by go nie zatrudnili to jego odmowa. Wiem ze dziwnie brzmi to zdanie ale takie info poszlo w swiat.
Mucha i Jez w Legii... takie ploty chodza Sikorski i Jez w pakiecie za 2,5 miliona zlotych. Oczywiscie cena wydaje sie smieszna do tego Sikorski ma chyba klauzule 1m Euro. Tak czy siak zobaczymy.
Weiss bedzie pewnie chcial sprowadzic Jeza ale czy dostanie na to kasiore Dziwnie zachowuje sie agent Jeza, mowiac ze jesli bedzie trener to do Legii Jeza sciagnie. Czyzby chcial wywindowac juz teraz cene za zawodnika? Dziwne zachowanie, no ale Gornik mowi otwarcie ze jesli bedzie dobra cana to sprzedadza jednego i drugiego. Widac cisnienia u nich nie ma
Mucha bylby super rozwiazaniem, ale kij w tylek zarzadowi ktory oddal go za darmo a teraz bedzie za niego placic.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 17.05.2011 o godz. 08:18.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując