flamengista napisał(a):

To chyba definitywnie wyjaśnia sprawę:
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,96...ecjalisci.html
Uważam, że sprawa "incydentu" z Patrykiem Małeckim jest zakończona. Proszę więcej do tej sprawy nie wracać.
PS. Rok temu taka wiązanka przeszłaby w ogóle bez uwagi mediów i reakcji klubu.
|
Jeśli to prawda, to temat wcale nie jest zamknięty. Patryk powinien zażądać teraz przeprosin od wszystkich mediów, które określiły go rasistą. Pierwsi powinni uczynić to panowie z Canal+, którzy nawet do największej beczki miodu muszą wrzucić łyżkę dziegciu.