Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11133
Stary 17.05.2011, 06:57
To chyba definitywnie wyjaśnia sprawę:

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,96...ecjalisci.html

Cytat:
Okazało się jednak, że piłkarz Wisły nie użył rasistowskiej obelgi. Potwierdzili to nam dwaj specjaliści z odczytywania słów na podstawie ruchu ust, do których wysłaliśmy nagranie. Według nich Małecki krzyczał: "Co? Spier... skur... jeb...".
Uważam, że sprawa "incydentu" z Patrykiem Małeckim jest zakończona. Proszę więcej do tej sprawy nie wracać.

PS. Rok temu taka wiązanka przeszłaby w ogóle bez uwagi mediów i reakcji klubu.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 17.05.2011 o godz. 06:59.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując