To chyba definitywnie wyjaśnia sprawę:
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,96...ecjalisci.html
Cytat:
|
Okazało się jednak, że piłkarz Wisły nie użył rasistowskiej obelgi. Potwierdzili to nam dwaj specjaliści z odczytywania słów na podstawie ruchu ust, do których wysłaliśmy nagranie. Według nich Małecki krzyczał: "Co? Spier... skur... jeb...".
|
Uważam, że sprawa "incydentu" z Patrykiem Małeckim jest zakończona. Proszę więcej do tej sprawy nie wracać.
PS. Rok temu taka wiązanka przeszłaby w ogóle bez uwagi mediów i reakcji klubu.