|
Dla mnie skandalem w tej sprawie jest zachowanie C+. Tak jawna dyskryminacja Wisły w tej stacji to po prostu żenada. Paru pseudo redaktorków bawi się w oczernianie piłkarza Wisły na oczach całej Polski snując jakieś po.......one tezy o rasizmie wyczytane z ruchu ust piłkarza. Ok Patryk przesadził ubliżając Saidiemu ale bajdurzenie o rasizmie jest po prostu śmieszne. A dla wszystkich moralizatorów ciekawe jakbyście się zachowali gdyby wam się ktoś po nodze przejechał. W tej sytuacji nerwy puszczają. Kto chociaż trochę grał jest w stanie to zrozumieć. Tym bardziej nie róbmy z chłopaka prostaka bo przeprosił po meczu za swoje zachowanie.
Ostatnio edytowane przez lorddavy : 16.05.2011 o godz. 23:25.
|