Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3509
Stary 16.05.2011, 23:19
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest niestety taka że wypięliśmy się na przyjaciół z Wrocławia którym właśnie zamknięto stadion. Kolega z Gdańska komentuje to dość oględnie ale bądźmy szczerz: po co komu taki przyjaciel który gdy trzeba pomóc to wystawia się zadem? Na Wiśle zwyciężyła niestety opcja "pożeraczy kiełbas" i to jest coś czego moim zdaniem będziemy się jeszcze długo wstydzić. A od dzisiaj każdy zamiast używać słowa "piknik" może spokojnie mówić "kibic Wisły".
Poczekaj bo sie juz chyba zgubilem. Mowisz ze Slaskowi moglismy pomoc, zatem nie dopingujac sprawilibysmy ze Slaskowi otwartoby stadion?
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując