Wyświetl pojedynczy post
davids
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21954
Stary 16.05.2011, 21:50
krzysiek92 napisał(a):Wyświetl post
zawsze były więc pewnie i w tym roku będą.. czekamy!
a te co Piłkarze mieli to mozna sie ich spodziewac w Wiślackim Świecie
Odpowiedz cytując