Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
davids
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
21954
16.05.2011, 21:50
krzysiek92
napisał(a):
zawsze były więc pewnie i w tym roku będą.. czekamy!
a te co Piłkarze mieli to mozna sie ich spodziewac w Wiślackim Świecie
davids
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do davids
Znajdź inne posty napisane przez davids