murray napisał(a):

Prezes(czy jak mu tam) w Legii jest w opcji wybitnie korporacyjnej. Każdy chroni własną dupę, byle nie podejmować odważnych decyzyj, bo nie wiadomo jak zareaguje rynek/góra/odbiorcy.
Co wpisuje się w to, co mówił Skorża. Czym się różni Legia od Wisły? W Legii liczy się wynik marketingowy, w Wiśle sportowy.
|
http://www.youtube.com/watch?v=yrc3lFCPbn0 tak mi się nasunęło, takich działaczy potrzeba Legii, stabilizacja przede wszystkim.