PhantomRanger napisał(a):

|
Cóż tu powiedzieć? Dobrze gada polać mu! Oby więcej takich rozsądnych ludzi działało w Legii.
|
Właśnie. Mam nadzieję, że reprezentuje on opinię Waltera - Legii nie trzeba zmian, jak coś działa to szkoda psuć.
flamengista napisał(a):

|
A więc jest jeszcze nadzieja. Jak to dobrze, że w Legii pracują tak mądrzy i cierpliwi ludzie jak Pan Drabczyk.
|
Zwalnianie trenera co rok jest po prostu głupie i do niczego nie prowadzi. Fakt, że Manu ma siłę biegać przez 90 minut wskazuje na dopiero co rozpoczętą pracę naszego byłego
coacha. Przyznam, że Skorża buduje Legię moich marzeń, trzeba więc dać mu czas.