Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12883
Stary 16.05.2011, 21:25
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Cóż tu powiedzieć? Dobrze gada polać mu! Oby więcej takich rozsądnych ludzi działało w Legii.
Właśnie. Mam nadzieję, że reprezentuje on opinię Waltera - Legii nie trzeba zmian, jak coś działa to szkoda psuć.

flamengista napisał(a):Wyświetl post
A więc jest jeszcze nadzieja. Jak to dobrze, że w Legii pracują tak mądrzy i cierpliwi ludzie jak Pan Drabczyk.
Zwalnianie trenera co rok jest po prostu głupie i do niczego nie prowadzi. Fakt, że Manu ma siłę biegać przez 90 minut wskazuje na dopiero co rozpoczętą pracę naszego byłego coacha. Przyznam, że Skorża buduje Legię moich marzeń, trzeba więc dać mu czas.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.05.2011 o godz. 21:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując