sevenheaven napisał(a):

właśnie na nsport pokazywali wembley i szatnie, gdzie przeważnie rep. Anglii się przebiera, a teraz w finale Barcelona będzie
czemu o tym pisze .. była sprawa sufitu, a raczej jego brak u nas, bo niby byłby za nisko ..
dziennikarz ten nie był wcale tani wysoki a sufit na prawdę nie był wysoko nad jego głową, myślę, że u nas byłoby podobnie
DLA CHCĄCEGO ..
nie wiem jakby ktoś znalazł zdjęcie to mógłby wrzucić dla porównania
|
A co to za problem że sufitu nie ma? W obecnej szatni piłkarzy też nie ma i nic w tym złego nie widzę. Szatnia to nie jest pokój konferencyjny czy restauracja że ma się pięknie prezentować.