Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18460
Stary 16.05.2011, 21:13
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
właśnie na nsport pokazywali wembley i szatnie, gdzie przeważnie rep. Anglii się przebiera, a teraz w finale Barcelona będzie
czemu o tym pisze .. była sprawa sufitu, a raczej jego brak u nas, bo niby byłby za nisko ..
dziennikarz ten nie był wcale tani wysoki a sufit na prawdę nie był wysoko nad jego głową, myślę, że u nas byłoby podobnie
DLA CHCĄCEGO ..

nie wiem jakby ktoś znalazł zdjęcie to mógłby wrzucić dla porównania
A co to za problem że sufitu nie ma? W obecnej szatni piłkarzy też nie ma i nic w tym złego nie widzę. Szatnia to nie jest pokój konferencyjny czy restauracja że ma się pięknie prezentować.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 16.05.2011 o godz. 21:21.
Odpowiedz cytując