Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#842
Stary 16.05.2011, 21:02
Tez dostałem dzisiaj, kpina. Też z terminem płatności w środę. Niby portale trąbią o przedłużeniu terminu, ale na wszelki wypadek wpłacam jutro, nie ma to tamto - bilety na mecz otwarcia, nie można ryzykować, że przepadną.
Odpowiedz cytując