Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12880
Stary 16.05.2011, 20:56
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ano właśnie. Jestem gotów się założyć, że solidarnie weźmiemy oklep. Chyba, że do pucharów dostanie się Amika - oni dzięki rozstawieniu mogą w LE coś ugrać.

PS.

Wstrzymałbym się z pochwałami. Niech Cupiał nie zrobi kolejnej wyprzedaży, a Stan kupi 2-3 solidnych grajków, by załatać największe dziury (lewy obrońca + skrzydłowy + napastnik). Niech Maaskant w kolejnym sezonie pokaże, że jego drużyna ma jakiś styl. Niech faktycznie wyeliminują egzotyczne drużyny ze Wschodu i Zachodu, odpadając po walce z jakąś firmą.

Na razie mamy zlepek drużyny z kilkoma indywidualnościami (Meleks, Mały, Genkow). To może być nawet za mało na Karabach i Levadię.
Zgadzam się,aczkolwiek na szczęście(w nieszczęściu) wyprzedaży się nie obawiam z prostego powodu - nikt z obecnej Wisły nie prezentuje poziomu,którym zainteresowałby się chociażby solidny średniak europejskiej piłki więc zwyczajnie nie będzie chętnych aby kogoś od nas kupić.No może z wyjatkiem Meliksona,ale on ledwo co dałączył do klubu więc raczej przez najbliższy czas troche jeszcze w Wiśle pogra.

Realnie patrząc chciałbym abyśmy przez 2-3 sezony pograli w fazie grupowej Ligi Europy a następnie zyskując rozstawienie awansowali dzięki temu do upragnionej Ligi Mistrzów.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując