flamengista napisał(a):

Ano właśnie. Jestem gotów się założyć, że solidarnie weźmiemy oklep. Chyba, że do pucharów dostanie się Amika - oni dzięki rozstawieniu mogą w LE coś ugrać.
PS.
Wstrzymałbym się z pochwałami. Niech Cupiał nie zrobi kolejnej wyprzedaży, a Stan kupi 2-3 solidnych grajków, by załatać największe dziury (lewy obrońca + skrzydłowy + napastnik). Niech Maaskant w kolejnym sezonie pokaże, że jego drużyna ma jakiś styl. Niech faktycznie wyeliminują egzotyczne drużyny ze Wschodu i Zachodu, odpadając po walce z jakąś firmą.
Na razie mamy zlepek drużyny z kilkoma indywidualnościami (Meleks, Mały, Genkow). To może być nawet za mało na Karabach i Levadię.
|
Zgadzam się,aczkolwiek na szczęście(w nieszczęściu) wyprzedaży się nie obawiam z prostego powodu - nikt z obecnej Wisły nie prezentuje poziomu,którym zainteresowałby się chociażby solidny średniak europejskiej piłki więc zwyczajnie nie będzie chętnych aby kogoś od nas kupić.No może z wyjatkiem Meliksona,ale on ledwo co dałączył do klubu więc raczej przez najbliższy czas troche jeszcze w Wiśle pogra.
Realnie patrząc chciałbym abyśmy przez 2-3 sezony pograli w fazie grupowej Ligi Europy a następnie zyskując rozstawienie awansowali dzięki temu do upragnionej Ligi Mistrzów.