mitmichael napisał(a):

|
Własnie ogladam Orane Sport Info, było pokazane spiecie Malego z Saidimi i wyczytalem i to dosc dokladnie co padło z jego ust. Na pewno nie bylo tam rasistowskiej odzywki, wyraznie widac jak Mały mowi mu szczylu (to slowo juz ktos tutaj napisał wczesniej) a komentatorzy z Canal+ jak zwykle musieli przeinaczyc jego slowa. Zawieszenia byc nie powinno.
|
Człowieku, dwa posty wyżej! Tylko tyle.
Jak nie widzisz to zajrzyj na oficjalną. Mały dostał kare pieniężną bo się przyznał.
No prosze cię, nie żartuj sobie, za szczyla go na pewno nie ukarali

Jeżeli teraz komisja ligi Małego ukarze za rasistowskie zachowanie to klub będzie protestował, ty masz racje. Jeżeli tego nie zrobi, ja mam racje.
Pożyjemy zobaczymy!
PS.Proszę cię nie edytuj tak bez sensu, bo trochę ciężko w ten sposób dyskutować.