Wyświetl pojedynczy post
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: i tak nie wiecie gdzie to jest

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11119
Stary 16.05.2011, 20:40
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Własnie ogladam Orane Sport Info, było pokazane spiecie Malego z Saidimi i wyczytalem i to dosc dokladnie co padło z jego ust. Na pewno nie bylo tam rasistowskiej odzywki, wyraznie widac jak Mały mowi mu szczylu (to slowo juz ktos tutaj napisał wczesniej) a komentatorzy z Canal+ jak zwykle musieli przeinaczyc jego slowa. Zawieszenia byc nie powinno.
Człowieku, dwa posty wyżej! Tylko tyle.

Jak nie widzisz to zajrzyj na oficjalną. Mały dostał kare pieniężną bo się przyznał.
No prosze cię, nie żartuj sobie, za szczyla go na pewno nie ukarali
Jeżeli teraz komisja ligi Małego ukarze za rasistowskie zachowanie to klub będzie protestował, ty masz racje. Jeżeli tego nie zrobi, ja mam racje.
Pożyjemy zobaczymy!

PS.Proszę cię nie edytuj tak bez sensu, bo trochę ciężko w ten sposób dyskutować.
Ostatnio edytowane przez WIELKI_CZŁOWIEK : 16.05.2011 o godz. 20:59.
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.
Odpowiedz cytując