|
Dostałem list dotyczący płatności za 3 bilety na mecz Polski we Wrocławiu. Otrzymałem go 16 maja a kasa ma się znaleźć na koncie UEFA do 18 maja. Informacja przyszła zwykłym listem, żadnym tam poleconym, nadano ją 11 maja. Mają tam niezły burdel, list mógł iść 2 dni dłużej i bylbym bez szans na zapłatę.
Ale podobno termin płatności przedłużono do 25 maja z powodu opóźnień na poczcie, info telefoniczne z kolejki po cukier, nie potwierdzone.
.
|