|
właśnie na nsport pokazywali wembley i szatnie, gdzie przeważnie rep. Anglii się przebiera, a teraz w finale Barcelona będzie
czemu o tym pisze .. była sprawa sufitu, a raczej jego brak u nas, bo niby byłby za nisko ..
dziennikarz ten nie był wcale tani wysoki a sufit na prawdę nie był wysoko nad jego głową, myślę, że u nas byłoby podobnie
DLA CHCĄCEGO ..
nie wiem jakby ktoś znalazł zdjęcie to mógłby wrzucić dla porównania
|