AS82 napisał(a):

Pewnie zawiesza Maleckiego na ten mecz ,bo Grzesiu Lato chce byc Europejczykiem ,pewnie mu naświetlali reklamy "Uefa against racism" itd
|
Lato ma mało do tego, ale masz racje pewnie Go zawieszą i w sumie słusznie, nie powinien się tak odzywać, z drugiej strony to były wyjątkowy mecz dla Niego i się zagotował, no ale za błędy każdy płaci.