Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3508
Stary 16.05.2011, 20:19
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Wisły nie chcę komentować, to była ich suwerenna decyzja i tyle. Osobiście postąpiłbym inaczej, ale pozostawiam to bez zbędnego komentarza.
Prawda jest niestety taka że wypięliśmy się na przyjaciół z Wrocławia którym właśnie zamknięto stadion. Kolega z Gdańska komentuje to dość oględnie ale bądźmy szczerz: po co komu taki przyjaciel który gdy trzeba pomóc to wystawia się zadem? Na Wiśle zwyciężyła niestety opcja "pożeraczy kiełbas" i to jest coś czego moim zdaniem będziemy się jeszcze długo wstydzić. A od dzisiaj każdy zamiast używać słowa "piknik" może spokojnie mówić "kibic Wisły".
Odpowiedz cytując