murray napisał(a):

|
Gdy ta przegrywa, nie potrafi on przemówić do piłkarzy i odwrócić losy spotkania. Widać to było świetnie w spotkaniu ze Śląskiem - po straconej bramce Legia straciła zęba i nie potrafiła zrobić efektywnego sztycha.
|
Skorża w Wisle potrafił odwrócić losy kilku spotkań (np. w derbach z 0-1 na 4-1 bez kontuzjowanego Brożka).
Jeżeli chodzi o wypowiedź Drabczyka to trzeba go trochę zrozumieć. Przecież wręczenie przykładowo 5 mln euro duetowi Miklas/Jóźwiak wcale nie gwarantuje znacznego podniesienia jakości drużyny. Logicznym wydawałoby się więc zatrudnienie nowego dyrektora sportowego z doświadczeniem, a ten powinien rozejrzeć się za trenerem i zawodnikami. Problem w tym, że w zarządzie Legii nie znają się za bardzo na piłce, gdyż prawie każdy dostał tam się z ITI.