Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 16.05.2011, 20:11
Generalnie Legia jest słabsza w tym sezonie, można by powiedzieć, że jest wyjątkowo słaba jak na Legie. I z jednej strony dobra okazja aby wygrać z nimi na ich terenie, lecz historia dobitnie pokazuje, że nie ma co liczyć na zbyt wiele. Jak Wisła przyjeżdżała na Łazienkowską jako mistrz dostawała w dupę, jak mistrzem była już Legia przegrywała. Niestety, ale boję się, że jeszcze nasi grajkowie nie mają mentalności profsjonalisty, który w każdym meczu bez względu na wszystko powinien walczyć na pełnych obrotach.

Sobota niedługo, to się okaże. Było by to piękne wygrać z Legią w Wawie.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując