orzeu napisał(a):

|
krzeselka i murawa bez problemu jest do zrobienia w 3 tygodnie. jeden sektor krzeselek to pol dnia roboty.
|
a co samymi krzesełkami kibic żyje ?
wnętrza są w 5 razy gorszym stanie niż to co jest na Wiśle , ale i tak sądzę że jakimś cudem wyrobią się z prowizorką na czerwiec
przekleństwem naszej budowy jest to że "nigdzie nam się nie śpieszy " , nie ma niestety ciśnienia na skończenie budowy i pewnym osobom opłaca się przeciagająca budowa...