Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12876
Stary 16.05.2011, 19:58
Cytat:
Ależ Sartre, o co Ci chodzi? Nie da się uszczęśliwić wszystkich, a zapewniam Cię, że wiele osób ma "Legię, o jakiej marzyli", więc po co coś zmieniać?
Jakieś 75% ludności Polski chyba ITI po prostu uderza w największy możliwy target.
Legionista
Odpowiedz cytując