Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 16.05.2011, 19:57
Od początku powinien zagrać Jovanic kosztem Pareiki , Sivakow za Wilka ( co naturalne ) oraz Jirsak za Kirma lub Małego ( jeśli będzie pauzował , wtedy Melikson na skrzydło ). Mamy koniec sezonu więc trzeba zrobic pewne wietrzenie składu na kogo możemy liczyc w el LM . Pareiko powinien sobie odpocząc do końca bo wiadomo na co go stać . Co innego Jovanic który jest wielką niewiadomą , a w przyszłym sezonie nawet w rezerwie powinniśmy mieć pewnego bramkarza .
Odpowiedz cytując