Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11109
Stary 16.05.2011, 19:49. Wisła pany !
RAF napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie, niektorzy na tym forum nie wiedza jakie to moze miec konsekwencje dla druzyny. Nie mowie juz nawet o tym ze moze skonfliktowac Maleckiego z czarnoskorymi zawodnikami (rowniez dobrymi pilkarzami Chavezem i Jaliensem) to wystarczy zeby czesc druzyny stanela za Maleckim czesc bedzie sympatyzowala z naszymi dwoma stoperami i konflikt gotowy. A podzialy to koniec kazdej druzyny. Pamietacie Francje? Tam byl inny konflikt na innym podlozu ale druzyna majaca potencjal na MS nie wyszla z grupy. Ciekawi mnie co teraz zrobi Maaskant. Publiczne zruganie Maleckiego moze obudzic "starego Maleckiego" z kolei nie wyobrazam sobie braku reakcji ze strony trenera.

P.S. A najbardziej wpieprza fakt ze obecnie jest bardzo dobrym pilkarzem i kluczowym zawodnikiem tej druzyny. Tylko w glowie pusto.
http://galeria.wislakrakow.com/20110515/md/44.JPG macie tutaj konflikt Małego z czarnoskórymi zawodnikami ... zwyzywał parcha i bardzo dobrze, boisko to nie scena baletowa, sam Ntibazonkiza nic się nie skarżył to ktoś inny aferę musiał rozkręcić
Odpowiedz cytując