"Myślę, że Legia nie potrzebuje latem ofensywy transferowej. Chociaż to może wydawać się dla niektórych niewiarygodne, mamy bardzo silny zespół."
ten cały Drabczyk pobił właśnie kibica Cracovii jeśli chodzi o tekst tygodnia , przypominam że miał mocną kandydaturę w postaci tekstu " Żyd Żydowi Żydem "
pamiętam jak niedawno weszlo napisało , że wszyscy rywale Legii powinny jej kibicować w finale PP , bo to będzie oznaczać sprzatnięcie problemów pod dywan i szansę dla Macieja S. na pozostanie w Legii . kolejny sezon kompromitacji i gry nieudolnych piłkarzy