Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12872
Stary 16.05.2011, 19:42
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Padłem!!!

Co za parodia parodii parodii!
"Myślę, że Legia nie potrzebuje latem ofensywy transferowej. Chociaż to może wydawać się dla niektórych niewiarygodne, mamy bardzo silny zespół."
ten cały Drabczyk pobił właśnie kibica Cracovii jeśli chodzi o tekst tygodnia , przypominam że miał mocną kandydaturę w postaci tekstu " Żyd Żydowi Żydem "


pamiętam jak niedawno weszlo napisało , że wszyscy rywale Legii powinny jej kibicować w finale PP , bo to będzie oznaczać sprzatnięcie problemów pod dywan i szansę dla Macieja S. na pozostanie w Legii . kolejny sezon kompromitacji i gry nieudolnych piłkarzy
Odpowiedz cytując