Dlatego ja sie ciesze ze Wisla jest w holenderskich rekach, w fachowych rekach. Z drugiej strony jak mozna byc az takim idiota zeby mowic takie rzeczy to ja nie wiem. Zero szacunku dla kibicow i dla samego siebie. Slepy zauwazy jak fatalnie Legia gra.