Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12869
Stary 16.05.2011, 19:29
Cytat:
Drabczyk: Nie potrzeba ofensywy transferowej
Redakcja, źródło: Radio dla Ciebie

"Myślę, że Legia nie potrzebuje latem ofensywy transferowej. Chociaż to może wydawać się dla niektórych niewiarygodne, mamy bardzo silny zespół. Zdobyliśmy Puchar Polski bez żadnej porażki i mamy realne szanse na zajęcie drugiego miejsca w lidze" - powiedział Marek Drabczyk, członek zarządu Legii Warszawa w Magazynie Legia na antenie Radia dla Ciebie.

"Jest za wcześnie, by mówić o jakimś przemeblowaniu drużyny. Przed nami i sztabem szkoleniowym długie spotkanie podsumowujące sezon, i dopiero po nim podejmiemy różne decyzje personalne. Pewne zmiany zachodzą w zespołach, nie tylko w Legii, i to jest najzupełniej naturalne. Wiemy jakie wyciągnąć wnioski z minionego sezonu, ale za wcześnie mówić o szczegółach" - dodał Drabczyk.

Członek zarządu Legii zaznaczył jednak, że nie zapadła jeszcze decyzja odnośnie Macieja Skorży. "Jesteśmy znani z tego, że analizujemy wszystko bardzo dokładnie i nie podejmujemy decyzji pochopnie. Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu nie podjęliśmy jeszcze decyzji względem trenera Macieja Skorży ani żadnego z piłkarzy. Przy ocenie będziemy brać pod uwagę m.in. miejsce, jakie Legia zajmie na zakończenie rozgrywek. W mediach codziennie pojawiają się różne informacje na temat transferów warszawskiego klubu. Nie mamy czasu, by je wszystkie weryfikować" - powiedział.
Padłem!!!

Co za parodia parodii parodii!

Edit: że nas nie szanują, to wiadomo od lat. Ale żeby aż tak bardzo nie szanowali siebie samych? Ja bym nie dał rady usiąść przed mikrofonem, powiedzieć takie dyrdymały i nie czuć się jak szmata...
Ostatnio edytowane przez Sartre : 16.05.2011 o godz. 19:33.
Legionista
Odpowiedz cytując