Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44436
Stary 16.05.2011, 19:17
Zbyychu napisał(a):Wyświetl post
Obroty, to się mogą zwiększać, o niczym to nie świadczy. Jakby zysk poszedł o 7 procent, w górę, to bym się ucieszył.
Na ogół zwiększenie obrotów przekłada się na zwiększony zysk (korzyści skali), więc należy być dobrej myśli. Z drugiej strony nie wiemy jaki wpływ ma sytuacja w TF na politykę transferową Wisły.
Odpowiedz cytując