Zbyychu napisał(a):

|
Obroty, to się mogą zwiększać, o niczym to nie świadczy. Jakby zysk poszedł o 7 procent, w górę, to bym się ucieszył.
|
Na ogół zwiększenie obrotów przekłada się na zwiększony zysk (korzyści skali), więc należy być dobrej myśli. Z drugiej strony nie wiemy jaki wpływ ma sytuacja w TF na politykę transferową Wisły.