|
to miasto jest postawione pod ścianą bo tylko Wisła może i tylko ją stać na rozgrywanie tam meczów
jeśli nie Wisła to będzie stał pusty i przynosił milionowe straty, oczywiście teraz klub nic nie może zrobić aż do zakończenia prac bo miasto będzie robić po złości, wielu rzeczy nie wykonywa itp, ale po wszystkim to Wisła będzie decydującą stroną i mam nadzieje że to wykorzystają (przede wszystkim podczas negocjacji ile Wisła ma płacić za wynajem, trzeba zbić z ceny i to 3krotnie) także oni sobie nic nie myślą bo wiedzą że bez Wisły poleci lawina mieszkańców na nich że wybudowali kolosa za ponad pół miliarda złotych i stoi pusty
Ostatnio edytowane przez CH. : 16.05.2011 o godz. 19:02.
|