|
Komisja Ligi pewnie da odpocząć Małemu na kilka meczów tym bardziej że mamy jeszcze mecz z Legią
wątpie, poszła już fama do mediów co niby powiedział choć nie mają 100% pewności bo rownie dobrze mogl powiedziec "szczochu" a nie "czarn...", nie odpuszczą a za domysły też potrafią ukarać, coś czuje że na więcej niż 3 mecze i w nowym sezonie nie zagra od początku, dosyć śmieszna sytuacja by była
Ostatnio edytowane przez CH. : 16.05.2011 o godz. 19:10.
|