Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
Marcelo97
Member
Od: 08.2010
Skąd: Pobierowo (nad morzem)
Offline
#
62
16.05.2011, 18:40
Mistrz mistrzem, ale jednak mecz z Legią to mecz z Legią. Wolę przegrać z Zagłębiem. Marzy mi się powtórka z przed roku gdzie Brozio hat-tricka na Łazienkowskiej ustrzelił
Pareiko
Cikos Jaliens Chavez Paljic
Sobol Sivakow
Mały Guła Melikson
Genkov
Marcelo97
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcelo97
Znajdź inne posty napisane przez Marcelo97