Wyświetl pojedynczy post
Marcelo97
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Pobierowo (nad morzem)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 16.05.2011, 18:40
Mistrz mistrzem, ale jednak mecz z Legią to mecz z Legią. Wolę przegrać z Zagłębiem. Marzy mi się powtórka z przed roku gdzie Brozio hat-tricka na Łazienkowskiej ustrzelił

Pareiko
Cikos Jaliens Chavez Paljic
Sobol Sivakow
Mały Guła Melikson
Genkov
Odpowiedz cytując