Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 16.05.2011, 17:52
kamilo584 napisał(a):Wyświetl post
Mój proponowany skład na mecz z legią
--------------------------- Jovanić------------------------------
Cikos--------------- Chávez-------------Kowalski -------------------- Paljić

Małecki------------Sobolewski----------------Melikson---------------Kirm

--------------------------Garguła------------------------------------

------------------------Ríos-------------------------------------------
Zamiast Kowalskiego, to już prędzej widziałbym z boku Chaveza Czekaja na środku obrony. Z boku może być Cikos, a w drugiej połowie wprowadzić Bruda do środka pomocy i git. No i dawać szanse Gargule, bo sezon się kończy, niech się chłopak rozegra.
Odpowiedz cytując