Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11091
Stary 16.05.2011, 17:37
Po dzisiejszym oświadczeniu Ochalika w radiowej trójce wyglada że jest posprzątane i wina Małego uznana a sprawę ma rozpatrywać ekstraklasa chyba że zdanie wyrwane zostało z kontekstu.
Odpowiedz cytując