osobiście postawiłem na minimalne zwycięstwo drużyny z Warszawy, niestety zgodnie z regułą choć chciałbym oczywiście, żeby było inaczej

podzielam zdanie, że rozprężenie będzie widoczne ale zgadzam się też z tym, że nie po to chcemy tworzyć profesjonalny klub więc zawodnicy do końca powinni być profesjonalni. Chciałbym też zobaczyć cały mecz w wykonaniu Riosa