|
Może i uwierzyłbym w troskę komentatorów c+ o zwalczanie rasizmu na stadionach i ich obiektywizm,gdyby nie sytuacja z meczu w Gdańsku,gdzie po przypadkowej ręce Chaveza pytlowali na ten temat z kilkanaście minut,dzieląc włos na wiele części.Chwilę później była podobna sytuacja w polu karnym Lechii i cisza,zarówno w trakcie meczu,jak i w późniejszych analizach.Małeckiego nie oceniam,bo brak mi na to dowodów,a w końcu obowiązuje domniemanie niewinności.Ruch ust? Przecież to śmieszne.Konkretne dowody muszą byc,a nie takie .......y.
|