tomaslfc14 napisał(a):

ps. mecz z polonią został zakwalifikowany jako TOP
|
Jeszcze oficjalnie nie wiadomo, ale myślę, że ze względu na mistrzostwo i fetę na bank będzie uznany jako TOP
edit: bondTSW: To pewnie masz racje, ja wypowiedziałem się tylko i wyłącznie na podstawie moich przypuszczeń. Liczyłem na "pazerność" zarządu, bo myślę, że bilety na Polonie i tak by się rozeszły, mimo braku kompletu na derbach.