Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Else
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4962
Stary 16.05.2011, 16:11
tomaslfc14 napisał(a):Wyświetl post
ps. mecz z polonią został zakwalifikowany jako TOP
Jeszcze oficjalnie nie wiadomo, ale myślę, że ze względu na mistrzostwo i fetę na bank będzie uznany jako TOP

edit: bondTSW: To pewnie masz racje, ja wypowiedziałem się tylko i wyłącznie na podstawie moich przypuszczeń. Liczyłem na "pazerność" zarządu, bo myślę, że bilety na Polonie i tak by się rozeszły, mimo braku kompletu na derbach.
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez Else : 16.05.2011 o godz. 19:14.
Odpowiedz cytując