Wyświetl pojedynczy post
prorok
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1417
Stary 16.05.2011, 16:03
W półfinale LM Busquets zwyzywał Marcelo od małp i co?... dziś UEFA mimo protestów rywala(REALU) wydała komunikat ,że hiszpam może zagrać w finale z MU. http://www.sport.pl/pilka/1,65041,96...a_Wembley.html

Sytuacja podobna i zobaczymy czy fakt ,że gramy z Legią w weekend w płynie na kare dla Małego.
Odpowiedz cytując