W półfinale LM Busquets zwyzywał Marcelo od małp i co?... dziś UEFA mimo protestów rywala(REALU) wydała komunikat ,że hiszpam może zagrać w finale z MU.
http://www.sport.pl/pilka/1,65041,96...a_Wembley.html
Sytuacja podobna i zobaczymy czy fakt ,że gramy z Legią w weekend w płynie na kare dla Małego.