Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11085
Stary 16.05.2011, 15:58
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Czytanie z warg, w oparciu o zapis telewizyjny... Pamiętam taką aferę, w 1994 roku na mundialu Brazylijczyk Müller z Sao Paulo starł się z trenerem Pareirą po którymś z meczy. Dziennikarze domagali się, by Müller dostawał więcej szans.

Zrobiła się więc afera medialna - do studia powołano kilku ekspertów od czytania z ruchu warg. Powtórki wydarzenia i pyskówki piłkarza z selekcjonerem były bardzo dokładne.

I co? I d.pa blada. Eksperci potrafili określić "mniej więcej" co piłkarz powiedział, a nie w 100% dokładne jego słowa. Odczytali ogólny sens wypowiedzi (coś w stylu: "czemu nie dostałem szansy?"), ale nie dokładną wypowiedź.

Mam więc poważne wątpliwości, czy obecnie są podstawy do ukarania Patryka Małeckiego jedynie na podstawie nagrania, w którym nie słychać jego słów. Odczytywanie z ruchu warg na podstawie zapisu telewizyjnego nie jest w 100% miarodajne.

Żeby nie było: ja raczej nie mam wątpliwości, co Małecki powiedział. I nie pochwalam tego. Ale nie widzę podstaw, by go za to karać. Muszą być bezsporne dowody popełnienia danego czynu, tu ich nie ma.

no to mnie niemilo zaskoczyles, bo jak moge sie nie zawsze zgadzac z Twoimi opiniami to zawsze szanowalem Cie za Twoje stanowcze NIE dla antysemityzmu (zwalczales to tu na forum nadzwyczaj sumiennie) i rasizmu.tym bardziej przykro czytac jak probujesz bronic Malego, bo ja w tv od razu za pierwszym razem to wychwicilem, ze Maly przesadzil.ja kumam emocje i wszystko.mogl mu pocisnac ty ch.... ty frajerze cokolwiek, ale jego wypowiedz byla rasistowska i takie zachowanie nie przystoi zadnemu profesjonalnemu pilkarzowi, wiec dziwia mnie Twoje opinie, ze tak na 100 procent to nie wiemy itd ble, ble.wszyscy wiemy, ze tak powiedzial i kara za to powinna byc surowa, bo takie zachowanie uderza w dobre imie Wisly Krakow.dziwi mnie Twoj brak obiektywizmu.NIE dla rasizmu nie tylko na forum, ale wszedzie! pozdrawiam


edit skoro nie masz watpliwosci, ze tak powiedzial to zwykle nie pochwalam tego to w moim odczuciu troche za malo.takie zachowanie nalezy zawsze pietnowac i juz.ta wypowiedzia Maly mogl narobic wiecej szkod w naszej druzynie, bo ja juz sie mleko wylalo to jak teraz ma czuc sie Jaliens czy Chavez?slowo czarnuchu jest pogardliwe ze wzglesu na czarny kolor skory osoby, do ktorej jest kierowane, wiec jak dla mnie surowa kara i jak dla mnie to nie powinno podlegac zadnej dyskusji.pozdro

edit 2 a argumenty , bo inni tez tak robia a nie a zadnych reakcji nie maja tu nic do rzeczy.my mamy patrzec na siebie a nie na innych i na takie cos jak i na korupcje Wisla nigdy nie powinna pozwolic
Powód: edit'y
Ostatnio edytowane przez nh79 : 16.05.2011 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując