Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
FevPL
Member
Od: 04.2010
Offline
#
18451
16.05.2011, 15:26
Ciekawy artykuł na weszło:
http://www.weszlo.com/news/6880
Jeśli oni zdążą w 3 tygodnie to my powinniśmy bez problemu wszystko w 3 dni.
FevPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FevPL
Znajdź inne posty napisane przez FevPL