Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1412
Stary 16.05.2011, 15:25
Yo Yo napisał(a):Wyświetl post
Mnie bardziej szokuje brak szacunku do drugiego człowiek niż Twój przykład i nie czuję się z tego powodu żałosny.

W ogóle śmieszy mnie zachowanie Małeckiego. Tatuaże z JPII, przeżegnanie się po każdej akcji, a na koniec wyzywa kogoś od czarnuchów. Hipokryzja i tyle.
nie hipokryzja, tylko charakter, emocje, wybuchowość i nerwowość.
Odpowiedz cytując