Yo Yo napisał(a):

Mnie bardziej szokuje brak szacunku do drugiego człowiek niż Twój przykład i nie czuję się z tego powodu żałosny.
W ogóle śmieszy mnie zachowanie Małeckiego. Tatuaże z JPII, przeżegnanie się po każdej akcji, a na koniec wyzywa kogoś od czarnuchów. Hipokryzja i tyle.
|
nie hipokryzja, tylko charakter, emocje, wybuchowość i nerwowość.