Wyświetl pojedynczy post
Yo Yo
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 16.05.2011, 15:14
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
Żałośni jesteście i tyle. Jak na wystawie sztuki nowoczesnej ląduje krzyż z penisem to trzeba uszanować bo sztuka.
Mnie bardziej szokuje brak szacunku do drugiego człowiek niż Twój przykład i nie czuję się z tego powodu żałosny.

W ogóle śmieszy mnie zachowanie Małeckiego. Tatuaże z JPII, przeżegnanie się po każdej akcji, a na koniec wyzywa kogoś od czarnuchów. Hipokryzja i tyle.
Odpowiedz cytując