a_r_e_n_a napisał(a):

|
Żałośni jesteście i tyle. Jak na wystawie sztuki nowoczesnej ląduje krzyż z penisem to trzeba uszanować bo sztuka.
|
Mnie bardziej szokuje brak szacunku do drugiego człowiek niż Twój przykład i nie czuję się z tego powodu żałosny.
W ogóle śmieszy mnie zachowanie Małeckiego. Tatuaże z JPII, przeżegnanie się po każdej akcji, a na koniec wyzywa kogoś od czarnuchów. Hipokryzja i tyle.