Wyświetl pojedynczy post
Football Sorceress
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3505
Stary 16.05.2011, 14:54
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Taa...Polonia Bytom też tak protestowała, że ja dziękuję...Lechia i Jaga też przej zajkiś czas dopingowały...
Polonia miała transparent protestacyjny http://www.youtube.com/watch?v=v8j5R...layer_embedded , a Lechia i Jagiellonia zgodnie z postanowieniem OZSK kibicowali tylko od 83. minuty...
Powód: link
Ostatnio edytowane przez Football Sorceress : 16.05.2011 o godz. 20:50.
Odpowiedz cytując