rafalek napisał(a):

|
Taa...Polonia Bytom też tak protestowała, że ja dziękuję...Lechia i Jaga też przej zajkiś czas dopingowały...
|
Polonia miała transparent protestacyjny
http://www.youtube.com/watch?v=v8j5R...layer_embedded , a Lechia i Jagiellonia zgodnie z postanowieniem OZSK kibicowali tylko od 83. minuty...