|
Lepiej, żeby mistrz był słaby, a później go wzmocnić przed LM niż odwrotnie: mistrz w pięknym stylu i potem rozsprzedać najlepszych zawodników. A co do Legii to myślę, że na bank żadna z drużyn nie wygra handicapem, a o ewentualnym zwycięstwie zadecydują detale.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
|