Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
56
16.05.2011, 14:47
A moja opinia jest taka: wszystkie mecze do końca trzeba wygrać-będziemy mieć wtedy 62 punkty , a to już w miarę przyzwoity wynik i nikt nie będzie p.....ł jaki to słaby mistrz w tym roku.Eksperymenty można robić w sparingach przed sezonem.
andys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andys
Znajdź inne posty napisane przez andys