Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 16.05.2011, 14:47
A moja opinia jest taka: wszystkie mecze do końca trzeba wygrać-będziemy mieć wtedy 62 punkty , a to już w miarę przyzwoity wynik i nikt nie będzie p.....ł jaki to słaby mistrz w tym roku.Eksperymenty można robić w sparingach przed sezonem.
Odpowiedz cytując