stalsanok1946 napisał(a):

Dziękuję za link.
PS: Ostatnio obroty Telefoniki wzrosły o 7 procent (około 800mln zł), także może Boguś okaże znowu swoją miłość do Wisły z czasów jego przejęcia
|
Obroty, to się mogą zwiększać, o niczym to nie świadczy. Jakby zysk poszedł o 7 procent, w górę, to bym się ucieszył.